Duyurular

 Referanslarımız

Anket

Bulgaristanda Hangi Sehirde Okumak İstersiniz ?
 
 

Diğer Anketler

 
Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları

Ülkemizde gitmiş olduğunuz dil kursu bulunuyor mu? Yakın çevrenizdeki kişilerin de önerilerinden yola çıkarak aslında bulduğunuz dil kurslarından en az bir tanesini denemişsinizdir. Sonuç olarak ise büyük ihtimalle hiçbir sonuç alamamışsınız. Bunun en büyük nedeninin dil kurslarında bilgilerini tam olarak karşıya nasıl aktaracağını bilmeyen eğitmenlerin bulunmasıdır.  Eğer gerçekten dil öğrenmek istiyorsanız dil kurslarından bir tanesinin gerçekten kalitesine güvenerek başvurunuzu yapın ve sonuç olarak da faydasını görün.

Malta adasının İngilizce eğitimi konusunda gelişmiş olan dil kurumlarından bir tanesini seçme imkanınız da var.  Bu dil kurumlarından bir tanesi olarak bilinen Malta Dil Okulları kalitesini kanıtlamış okullardan sadece bir tanesidir. Malta Diş  her dönem bünyesinde bulundurmuş olduğu öğrencileri son derece iyi eğiterek sonucunda vermiş olduğu eğitim kalitesine güvenmektedir. Peki, ülkemizde vermiş olduğu eğitim kalitesine güvenerek hareket eden kaç kurum var?

Malta Dil Okulları sayesinde alacağınız dil eğitimi sonucunda gerçekten akıcı bir İngilizceye sahip olacaksınız ve İngilizce konuşma ve anlama konusunda sıkıntılarınız ortadan kalkacak. Eğer gerçekten İngilizce konusundaki gelişimlerinizi kayıt altına almak istiyorsanız. Okula başlarken ve okuldan mezun olduktan sonraki durumunuza bakabilirsiniz. Malta Dil Okulları çevresinde bulunan tatil bölgeleri de içinizi eğlence ateşi ile dolduracak. Malta adasına gelen turistler ile tatil bölgelerinde kuracağınız sohbetler sırasında bile aslında onlar ile kurmuş olduğunuz cümleler farklılaşacak. Belki bir süre zorluk çekebilirsiniz ancak sonucunda öğreneceğiniz dilin yararını her alan da göreceksiniz.

Malta adasına gitmeniz için size yardımcı olacak olan eğitim danışmanlığı ise Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığıdır. Bu eğitim danışmanlığının bölgeye götürmüş olduğu pek çok öğrenci ile daha hazırlık aşamasında iken tanışacak ve bölge hakkında düşüncelerini alabileceksiniz. Bunun yanında zaten her türlü sıkıntı çekeceğiniz konu sizin için daha bölgeye gitmeden halledileceği için tek düşünmeniz gereken noktanın gezilecek yerler hakkında bilgi almak olacağını bilmelisiniz. Geriye kalan konaklama ve buna benzer ihtiyaçlarınızın tamamını eğitim danışmanlığınız halledecek ve size sadece bölgenin keyfini sürmek kalacaktır.


     Hit : 101021


Bulgaristan Eğitim Danışmanlığı Türkiye Temsilciliği
İSTANBUL CAD.12.NOTER KARSIŞI NO:21 KAT:2 DAİRE:2 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 0034 ( Pbx ) FAX: 0212 571 0020
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.bulgaristanegitim.org
Yurtdışı Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Makedonya Üniversitesi/a> Makedonya Üniversiteleri Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Malta Dil Okulları Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Üniversitesi Bulgaristan Üniversiteleri Bulgaristan Üniversitesi Makedonya Üniversitesi