Duyurular

 Referanslarımız

Anket

Bulgaristanda Hangi Sehirde Okumak İstersiniz ?
 
 

Diğer Anketler

 
Bulgaristanda Eğitim

Bulgaristanda Eğitim

 Bulgaristanda Eğitim hakkında geniş bilgi kaynağına sahip olmak istiyorsanız, Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı başvuracağınız ilk adres olacaktır. En güvenilir, güncel ve ilkeli ve tecrübeli danışmanlarımız ile Bulgaristan hakkında en detaylı bilgilere ulaşmanız mümkün olacaktır. İnternet üzerinde ve sayfalarında sadece ön bilgilere ulaşabilir, fakat geniş bilgi arşivine, ulaşımdan konaklamaya kadar her detay da aradığınız tüm cevapları Anadolu yurtdışı eğitim ofislerinde bulabilirsiniz. Bulgaristanda Eğitim daima sizlerin lehine hizmet sunar ve yaşayabileceğiniz tüm olumsuzlukları anında absorte eder. Bulgaristan bilindiği üzere Avrupa Birliği üyesi olan bir Ülke' dir. Yaşam standartları başka Ülkelere göre çok daha ucuz ve ekonomiktir. Bu da sizlerin maddi ve manevi her açıdan mağdur olmamanızı sağlamaktadır. Bulgaristanda Eğitim dahilin de istediğiniz bölümü okuyabilmek ve mesleğinize giden yolda sağlam adımlar atmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden ofislerimize gelmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede Ülke yaşayabileceğiniz en derin detaylar, kültürel yenilikler, sosyal hayat, yaşam standartları ile ilgili tüm bilgi arşivine ulaşabileceksiniz. Üniversite sınavlarını kazanamamış olabilir, veya istediğiniz bölüm gelmemiş olabilir, Hemen hayal kırıklığı yaşamayın ve Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığına gelin. Türkiye' nin dört bir yanında hizmet vermekte olan ofislerimiz, aralıksız eğitim odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Danışmanlarımız alanında tecrübeli, her biri yurtdışı deneyimli ve bir çok konuda bilir kişi olup, amaca yönelik kaliteli hizmet sunmaktadır. Bulgaristanda Eğitim ile ilgili aradığınız ve kafanıza takılan tüm sorular cevabını bulacaktır. Eğitim kalitesi tüm Avrupa Ülkelerin’ den tam puan alarak, başka üniversiteleri geride bırakmayı başarmıştır. Avrupa standartları üzerinde bir eğitim vermesi ve eğitim ücretlerinin çok cüzi olması da ayrıca ilgi çekici olmayı başarmıştır. Bulgaristanda Eğitim sayesinde uluslararası bir diplomanın sahibi olacak, istediğiniz Ülke’ de şartsız kuralsız iş bulabileceksiniz. Başarılarınızı garantiye alıp, kariyerinize odaklanmanızı sağlayan bir eğitim sürecinin tam da içinde olacaksınız. Bulgaristan’ da bulunan Ülkeler her geçen yıl başarılarını kanıtlamakta, mezun olan öğrenciler ve sunduğu eğitimin kalitesiyle başarılara imza atmaya devam ediyor. Bilinen bir çok bölüme sahip olan, 7 adet büyük kütüphanesiyle öğrencilere ciddi bir bilgi arşivi sunan üniversiteler sizleri bekliyor. 

Bulgaristanda Eğitim Üniversite

Bulgaristanda Eğitim hayatınıza katacağı değerlerle yaşamsal sürecinizi daha kaliteli getirecektir. Siz değerli öğrencilere sağladığı ve sunduğu imkanlarla, hep daha iyiye doğru adım atmaya başlayacaksınız. Bulgaristanda Eğitim nasıl bir eğitim süreci sağlıyor diye merak edebilirsiniz. Bu soruların en güncel, güvenilir ve doğru cevabını Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerinde öğrenebilirsiniz. Yurtdışında okuma fikrine sıcak bakan ve son yıllarda çok fazla talep alan Bulgaristanda eğitim, başarısının aldığı taleplere borçlu olarak karşılamaya devam ediyor. Bulgaristanda eğitim ile Dünya üzerinde aranılan ve popüler olan üniversitelerle anılmaya başlamıştır. Türkiye’ den ve başka Ülkelerden her yıl yüzlerce öğrenciyi çatısı altında toplamaktadır. Tüm bu güzelliklere dahil olmak için yağmanız gereken Bulgaristandan Eğitim Temsilcisi Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığına başvuru yapmaktır. Bulgaristan’ da resmi kurumlar dahil olmak üzere, söz geçen, güvenilir tek firmayız. Avrupa’ nın en iyi 400 üniversitelerinden biri olarak, adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Bulgaristanda Eğitim kayıt, eğitim, sosyal ve kültürel farklılıklar, konaklama ve ulaşıma kadar ihtiyacınız olan her bilgi Anadolu yurtdışı eğitim de mevcut bulunmaktadır. Teknoloji odaları, son teknolojiyle geliştirilmiş laboratuvarları, açık ve kapalı yüzme havuzu ve spor tesisleriyle öğrencilerin için daha da ilgi hale gelmiştir. Avrupa Birliği üyesi olan Bulgaristan hayatı ve eğitim sürecinizde kaliteyi sunuyor. Meslek hayatınızda zirveye çıkacak, başarı merdivenlerini sağlam ve emin adımlarla tırmanacaksınız. Taban puan ve sınav şartı istemeyen Bulgaristan, lise diplomanızı kayıt için yeterli buluyor. Üstelik çok cazip fiyatlarla hayatınızı ertelemenize engel oluyor. Hayatınıza katacağınız değerlerin bilinciyle daima ileriye doğru bakmanız mümkün olacaktır. Alanında uzman akademisyenler ve uzmanlar ile tam kadro sizleri bekliyor. Tabi tüm bu güzellikler içinde varlık göstermek istiyorsanız, vakit kaybetmeden başvurularınızı yapmanız gerekmektedir. Bulgaristanda Eğitim ile gereken tüm resmi işlemler dahilinde kayıtlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Zira puanlama kriterleri ve şartları kesinlikle yoktur. Hem de istediğiniz bölüme girebilmenizi sağlamaktadır. Okullarda son yıllarda yaşanan gelişmeler ve yenilikler, başarının gücünü artırmaktadır. Bu da daha fazla sayıda başarılara imza atmasının temellerini sağlam hale getirmektedir. Bulgaristanda Eğitim başkent Sofya başta olmak üzere sayılı üniversiteleri bünyesinde barındırmaya devam etmektedir. Sofya’ da bulunan üniversite merkeze de oldukça yakındır ve öğrencilerin ulaşım için zor olmamaktadır. Üstelik yurtlar da aynı şekilde okula yakındır ve öğrenciler bu konuda kesinlikle zorluk yaşamayacaktır. 

Bulgaristanda Eğitim Ücretleri

Bulgaristanda Eğitim ücret bakımından oldukça uygundur. Eğitime yapmış olduğu önemli yatırımlar sayesinde ve verdiği önemin birleştirici gücü ile, fiyatlar diğer Avrupa Ülkelerine göre çok daha ekonomiktir. Üniversitelerin fiyatlarına bakıldığı zaman ve diğer üniversitelerle kıyaslandığı zaman, fiyatlarındaki farkı açıkça görebilirsiniz. Bulgaristanda Eğitim son yıllarda 55’ e kadar ulaşmıştır. Her geçen zaman da biraz daha sayısını yükselten ve daha iyi eğitim verebilmek için sayısını artıran üniversiteler, Dünya çapında etkinlik göstermeye başlamıştır. Bulgaristan’ da eğitim görmek ve istediğiniz mesleğe doğru yönelmek istiyorsanız, yağmanız gereken Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelmek olacaktır. Bulgaristanda Eğitim ile ilgili bir çok konuda merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz her türlü ayrıntıyı, gönül rahatlığıyla danışmanlarımıza sorabilirsiniz. Üniversiteler hakkında geniş bilgi sahibi olmak ve gitmek istediğiniz üniversiteye kayıt için ofislerimize gelmeniz yeterli olacaktır. Hayallerinizde yer alan ve hep olmak istediğiniz bir mesleğe doğru sağlam ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Ülkemizde bölüm ve üniversite seçerken yaşanılan sınavlar, Bulgaristan’ da geçerli değildir. Bu nedenle lise diplomanız kayı için yeterli olacaktır. Sofya ve Plovdiv üniversiteleri Bulgaristan’ da en çok tercih edilen üniversitelere sahiptir. Oldukça köklü bir geçmişe dayanan üniversiteler, her geçen gün eğitimin kalitesini artırmaya devam etmektedir. Bulgaristanda Eğitim ile ilgili bilmek ve sormak istediğiniz tüm detaylar ve güncel bilgiler danışmanlarımız tarafından sizlere sunulacaktır. Üniversiteler hakkında yapılan tüm yorumlar son derece olumlu beraber, başka öğrencilere tavsiye niteliği taşımaktadır. Bulgaristanda Eğitim ile sunduğu imkanları göz önünde bulunduran öğrenciler, ilk tercihlerini Bulgaristan üzerine yapmaktadır. Sağladığı faydalar, diller, eğitimin kalitesi ve akademisyenlerin Dünya çapında gösterdiği başarılar göz önüne alınıp tercih yapılmaktadır.

Bulgaristanda Eğitim Öğrenci Yorumları

Eğer siz de Bulgaristan üniversitelerinde eğitim görmek istiyorsanız Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurabilirsiniz. Mezun olan ve halen okumakta olan öğrencilerin yapmış oldukları olumlu yorumlar başka öğrencilere tavsiye niteliği taşımaktadır. Bu sayede internet siteleri, forumlar ve sosyal medyada çok güçlü bir ağa sahip olan facebook gibi ortamlarda yorum yapan öğrenciler ön bilgi sunmaktadır. Bulgaristan’ da eğitim almak isteyen başka öğrencilere tavsiye edilen okullar ve eğitimin kalitesi sorunsuz bir şekilde akıp gitmektedir. Her geçen yıl çıtasını yükselten, başarısına bir yenisini ekleyen üniversiteler sizleri bekliyor. Bulgaristanda Eğitim ile ilgili bilmek istediğiniz bir çok güncel ve detaylı soruların tüm cevaplarını Türkiye’ nin genelinde eğitim adına hizmet veren ofislerimize gelip öğrenebilirsiniz. Bu sayede daha aktif kararlar verebilir, aklınıza takılan sorularını bizlerle birlikte organize olarak netleştirebilirsiniz. Öğrencileri son yıllarda çok fazla kendine çeken Bulgaristanda Eğitim eğitime bakış açısıyla yüksek bir performans sergilemektedir. Bu sayede kayıt süreleri çabuk dolmakta, kontenjan için sıkıntı yaşanmaktadır. Siz değerli öğrenciler vakit kaybetmeden ofislerimize gelerek, hemen kayıt işlemlerine başlayabilirsiniz. Geleceğinize yönelik atılan sağlam adımlar niteliğinde kendinizi her daim yenilenmiş hissedeceksiniz. Üniversitelere ulaşım ve konaklama sorunları aklınıza takılıp kalmamalıdır. Merkeze çok yakın olan üniversiteler ulaşım ve konaklama ile ilgili tüm olumsuz düşüncelerinize netlike kazandıracaktır. Üstelik okulların çok uygun ücretler dahilin de olması da ayrıca tercih edilmektedir. Bulgaristan sosyo-ekonomik yönden size zorlamayacaktır. Çünkü ekonomik açıdan düşüktür ve size zorlamayacaktır. Alanında uzman akademisyenler eşliğinde mesleğinize giden yolda sağlam ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Bulgaristanda Eğitim kaliteli bir eğitime açılan kapı olarak, tüm kriterlerinizi karşılamaktadır. Ne istediğiniz bilen tüm öğrenciler çaldığı kapı, sizlere kariyer yolunda sağlam temeller atmanızı sağlayacaktır. Üst düzey bir performans sergileyerek, Ülkenize ve ailenize uluslararası geçerli olan mavi diploma ile döneceksiniz. Alacağınız diploma ile istediğiniz Ülke’ de iş bulma imkanınız olacaktır. Bulgaristanda Eğitim meslek hayatınıza açılan kapı olarak sizleri taçlandıracaktır. Şimdi hemen hiç vakit kaybetmeden ofislerimize gelerek kayıt işlemlerinize başlayabilirsiniz.


     Hit : 12155


Bulgaristan Eğitim Danışmanlığı Türkiye Temsilciliği
İSTANBUL CAD.12.NOTER KARSIŞI NO:21 KAT:2 DAİRE:2 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 0034 ( Pbx ) FAX: 0212 571 0020
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.bulgaristanegitim.org
Yurtdışı Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Makedonya Üniversitesi/a> Makedonya Üniversiteleri Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Malta Dil Okulları Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Üniversitesi Bulgaristan Üniversiteleri Bulgaristan Üniversitesi Makedonya Üniversitesi